Wypowiedzi

Mourinho: Myślę, że to ostatni sezon Zlatana w United


Zlatan Ibrahimović wróci do gry kiedy poczuje, że nadszedł odpowiedni moment, nawet jeśli to jego ostatni sezonu w Manchesterze United – poinformował Jose Mourinho.

Portugalczyk uważa, że to ostatni sezon napastnika na Old Trafford, lecz ostateczna decyzja pozostaje w rękach piłkarza.

Myślę, że to ostatni sezon Zlatana w Manchesterze United, będzie to jego decyzja czy grać dalej czy przestać. Myślę, że wygrał prawo do decydowania o swoim życiu i przyszłości. To wspaniały piłkarz z niezwykłą karierą, jedynie ta okropna kontuzja przerwała kilka fantastycznych sezonów, które mógł i powinien z nami spędzić.

–  Ten sezon jest dla niego bardzo trudny. Czy jest kontuzjowany? Nie, nie jest. Czy czuje się całkowicie szczęśliwy i absolutnie gotowy by pomóc teraz drużynie? Nie. Ale to szczery facet, który chce wrócić tylko jeśli będzie na to w stu procentach gotowy. Ciężko pracuje i przy odrobinie szczęścia jego rozwój wprowadzi go na taki poziom, na którym będzie mógł odpowiedzieć pozytywnie –  powiedział Mourinho.

 

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X