Image default
Wypowiedzi

Mourinho po meczu z Huddersfield

Jose Mourinho przyznaje, że jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych, zwłaszcza z drugiej połowy, w której udało się “zabić” mecz.

Portugalczyk, w rozmowie z BBC Sport, przekonuje, że spodziewał się trudnego spotkania oraz, że miał w pamięci ostatnie spotkanie United na stadionie “Terrierów”.

– Wiedzieliśmy, że będzie trudno, nie graliśmy z nimi po raz pierwszy. I było, ale zaczęliśmy bardzo dobrze, świetna akcja Romelu. W drugiej połowie zrobiliśmy dokładnie to co trzeba, “zabiliśmy mecz”. Gdy padła druga bramka, spotkanie się skończyło – powiedział Mourinho.

– Świetnie kontratakowaliśmy, zwłaszcza drugi gol to klasa sama w sobie. Lukaku dwa razy zachował zimną krew, nie potrzebowaliśmy wielu strzałów by strzelać bramki.

W dzisiejszym meczu zabrakło Paula Pogby, który z powodu choroby nie mógł zagrać. “The Special One” wyjaśnia niewiele więcej.

– Dzisiaj się z nim nie widziałem.  Wczoraj normalnie z nami trenował, nic mu nie dolegało. Dziś rano okazało się, że nie czuje się na siłach by zagrać.

Podobne artykuły

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka

Smalling: Już nie mogę się doczekać następnego sezonu

Mateusz Motyka