Kontuzje

Sytuacja kadrowa przed meczem z Huddersfield


Jose Mourinho potwierdził, że Marouane Fellaini opuści sobotnie spotkanie Premier League z Huddersfield na Old Trafford.

Zapytany o zdrowie Belga, Boss odpowiedział:

– Sztab medyczny wciąż nad tym pracuje. To kontuzja i smutno mi z jego powodu, to strata dla drużyny, jest dla nas ważnym piłkarzem.

– Nie mam poza tym żadnych informacji, ponieważ nie chcę przekazywać nic na podstawie wstępnej diagnozy. Nie sądzę jednak by były to dobre wiadomości. On ma problem z kolanem, to to samo kolano, co poprzednio, ale w innym miejscu. Musimy poczekać kilka dni, lecz oczywiście nie zagra jutro.

– To nie zerwanie więzadła, to też nie pęknięcie żadnego elementu ze struktury kolana. Potrzebujemy go na Ligę Mistrzów, w najbliższym czasie czeka nas wiele ważnych meczów. Nie możemy go stracić na kilka tygodni, ale na ten moment nie mogę powiedzieć czy będą to dwa, trzy, cztery, czy pięć tygodni.

Kontuzjowani pozostają też Eric Bailly i Zlatan Ibrahimović, lecz Jose Mourinho miał dobre wieści odnośnie tej dwójki, sugerując, że powinni wrócić do gry pod koniec miesiąca.

– Oni pracują już na boisku, ale nadal nie w grupie, mimo to są bliscy powrotu do gry. Wierzę, że pod koniec miesiąca, gdy będziemy grać w Lidze Mistrzów, wrócą do gry.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X