Klub

Juan Mata w Man Utd do 2019!


Manchester United skorzystał z opcji przedłużenia o kolejne 12 miesięcy obecnego kontraktu Juana Maty, w związku z czym pozostanie on na Old Trafford co najmniej do czerwca 2019 roku.

Mata jest bardzo ważny. Gdy przybyłem do klubu półtora roku temu, mówili ‘Mata ma kłopoty’, a teraz otrzymuje przedłużenie kontraktu. To dla mnie i dla klubu ważny piłkarz, jest on też ważny dla innych piłkarzy w naszej drużynie – powiedział Mourinho o przedłużeniu kontraktu Maty.

Oto co miał do powiedzenia sam Hiszpan:

Wciąż bardzo się cieszę i jestem dumny z bycia częścią tego klubu. Myślę, że każdy kto należy do Manchesteru United, czuje się uprzywilejowany i tak właśnie się teraz czuję.

Dobrze żyję z wszystkimi w klubie, oczywiście także z menadżerem i kolegami z drużyny. Gdy jesteś częścią tego klubu, Twoja kariera piłkarska nie jest już taka sama, zmienia się, ponieważ to jeden z największych klubów w historii piłki nożnej. Każdego dnia powtarzam sobie jakim jestem szczęściarzem i jak jestem uprzywilejowany, staram się czerpać z tego na każdej sesji treningowej, oraz uzmysławiać sobie jak ważne jest bycie piłkarzem Manchesteru United.

W wieku 8, 10 czy 12 lat, nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę grał w takim klubie. Pamiętam wielkie nazwiska, Scholes, Giggs, Beckham, Van Nistelrooy, Ferdinand, Vidić, czułem się wówczas bardzo daleko tam, gdzie grałem, ale teraz jestem tutaj i to wyjątkowe uczucie.

– W ciągu moich 4 lat tutaj mieliśmy wielu nowych piłkarzy, ale teraz znamy się i rozumiemy lepiej. Stworzyliśmy pewnego rodzaju stabilizację, która moim zdaniem jest potrzebna by stworzyć pewną pozytywną konsekwencję w osiąganiu dobrych wyników i zdobywaniu trofeów.

Oryginalne produkty Manchester United ze zniżką 10% z kodem REDUNITED:  SPRAWDŹ TUTAJ!

X