Transfery

El Confidential: De Gea nie przepuści kolejnej okazji odejścia do Realu


Saga z udziałem Davida De Gei i Realu Madryt zdaje się nie mieć końca. Jak podaje hiszpański El Confidential, bramkarz Czerwonych Diabłów nie chce przepuścić kolejnej okazji odejścia do Królewskich.

W ostatnich tygodniach pojawiła się informacja, że Jose Mourinho chce zaproponować De Gei nowy, długoletni kontrakt, lecz zdaniem hiszpańskiej prasy, agent bramkarza, Jorge Mendes dał mu słowo, że sfinalizuje jego transfer do Madrytu i ponoć sam piłkarz liczy na spełnienie tej obietnicy.

Agent miał złożyć obietnicę piłkarzowi i jego najbliższemu otoczeniu. Wygląda na to, że teraz wszystko jest na dobrej drodze by De Gea trafił na Santiago Bernabeu. On [De Gea – przyp.red.] wie, że są wykonywane ruchy wokół niego i teraz trzeba zachować spokój – przytacza źródło dla El Confidential.

W ostatnim wywiadzie, De Gea nie chciał komentować swojej przyszłości, sugerując, że teraz musi skupić się na dalszej części sezonu, ale mówi się, iż są toczone rozmowy w jego sprawie i bardzo prawdopodobne, że tym razem może się nie udać zatrzymać go na Old Trafford.

X