Transfery

Sheffield United zainteresowane wypożyczeniem Wilsona


Sheffield United walczy o awans do Premier League. Na celowniku klubu z Championship znalazł się wychowanek Manchesteru United James Wilson, który nie łapie się nawet w kadrze meczowej.

Wilson zmagał się z wieloma kontuzjami. W czasie ostatniego wypożyczenia do Derby już po 5 miesiącach doznał kontuzji kolana w wyniku której musiał pauzować kilka miesięcy. Wcześniej wypożyczenie do Brighton również nie było sukcesem dla 22-letniego napastnika – w 27 meczach zdobył jedynie 5 bramek.

Mimo braku ogrania meczowego Wilsona menadżer Sheffield United Chris Wilder jest gotowy ściągnąć go na zasadzie wypożyczenia. Jego drużyna walczy o awans do Premier League, a obecnie znajduje się na 7. miejscu w tabeli. Do miejsca premiowanego grą w play-offach traci tylko punkt.

James Wilson zadebiutował w pierwszym składzie Manchesteru United w 2014 roku. Zdobył dwie bramki w debiucie, ale od tamtego czasu wiedzie mu się znacznie gorzej. W koszulce “Czerwonych Diabłów” w Premier League wybiegł łącznie tylko trzy razy.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X