Wypowiedzi

Mourinho tłumaczy brak Mkhitaryana w meczu z Newcastle


Jose Mourinho wyjawił, że brak Henrikha Mkhitaryana w weekendowym spotkaniu z Newcastle United był spowodowany tym, iż Portugalczyk miał wiele opcji w ofensywie.

United pokonało w sobotę 4-1 Newcastle, a w formacji ofensywnej zagrali Marcus Rashford, Anthony Martial i Romelu Lukaku. Nieobecność Mhitaryana nie umknęła mediom, które zaczęły doszukiwać się drugiego dna tej decyzji.

– Jestem trochę sfrustrowany, że zawsze pytacie o piłkarzy, którzy nie grają. Nie ma pytań na temat Martiala czy Smallinga, ale zawsze są pytania o zawodników, którzy nie grają.

– W pomocy nie mogliśmy ostatnio skorzystać z Pogby, Carricka i Fellainiego. Gdy nie ma opcji, grasz tymi samymi piłkarzami. W tym momencie mamy Pogbę, Fellainiego, Maticia, McTominaya, w przyszłym tygodniu pewnie zapytacie o któregoś z tych piłkarzy, który nie będzie grał.

– Mkhitaryan nie grał przeciwko Newcastle, ponieważ mieliśmy wiele opcji na ten mecz. Przez kilka tygodni padało pytanie dlaczego Rashford i Martial nie mogą grać razem, gdy tak zrobiłem, padają pytania o Mkhitaryana.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X