Wypowiedzi

Mourinho: Zlatan, Pogba i Rojo coraz bliżej powrotu do gry


628-390-pogba-zlatan

Jose Mourinho prognozuje, że Zlatan Ibrahimović, Paul Pogba i Marcos Rojo, są na dobrej drodze do ostatecznego wyleczenia swoich urazów i powrotu do gry. Portugalczyk przekonuje, że mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu składu na grudniowe mecze.

Cała trójka leczy swoje urazy już dość długo, chociaż trzeba przyznać, że czas w jakim wykurował się Ibrahimović jest imponujący. Szwed zerwał więzadła w kolanie w kwietniu, w meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy z Anderlechtem. Wielu przekonywało, że to koniec kariery “Ibry”, ale on od samego początku przekonywał, że wróci silniejszy i wygląda na to, że tak będzie.

– Wiemy, że City ma nad nami przewagę, ale 8 punktów w Premier League to nie to samo co 8 punktów przewagi w Bundeslidze, La Liga, Serie A czy w Portugalii. Jest jeszcze sporo do zagrania i myślę, mam nadzieję, wierzę, że w końcówce listopada, początek grudnia, wtedy będziemy w najsilniejszym możliwym zespole. Powinni już wtedy wrócić Pogba, Zlatan, Marcos Rojo. Wtedy będziemy mocniejsi – powiedział Mourinho.

Ibrahimović został ostatnio sfilmowany, gdy brał udział w sobotnim treningu strzeleckim, razem z całą drużyną. Paul Pogba nadal nie ćwiczy z drużyną, co do powrotu jego oraz Marcosa Rojo, Mourinho jest optymistą.

– Wyglądają coraz lepiej, myślę, że w grudniu powinni już wrócić, a jestem pewny, że w okresie świąt będą już z nami na pewno – kończy “The Special One”

X