Wypowiedzi

Ojciec Gomesa: Wszystkie wielkie kluby są zainteresowane Angelem


628-390-angel-gomes-2

Ojciec Angela Gomesa ostrzegł Manchester United, że wiele klubów jest zainteresowanych sprowadzeniem jego syna, sugerując, że jeśli nie będzie on dostawał szans gry w pierwszym zespole, może zmienić otoczenie.

17-latek wprawdzie zadebiutował w poprzednim sezonie w barwach pierwszej drużyny Czerwonych Diabłów, lecz nie zdecydował jeszcze o podpisaniu długoterminowej umowy z klubem z Old Trafford. Spekuluje się, że w przypadku braku szans, odejdzie on podobnie, jak zrobił to kilka lat temu Paul Pogba.

– To najmłodszy piłkarz w historii angielskiego futbolu i Manchesteru United, który zagrał w Premier League. Jego umiejętności są zdecydowanie powyżej przeciętnej. Dziś to piłkarz kuszony przez wszystkie wielkie europejskie kluby.

Nastolatek w poprzednim sezonie podkreślił, że cieszy się pobytem na Old Trafford, pochwalił też menadżera, Jose Mourinho.

– Oczywiście to spełnienie marzeń. Bycie tu od 6 roku życia, praca tu, to coś o czym każdy marzy. Chciałem po prostu podziękować menadżerowi, że mi zaufał sadzając mnie na ławce rezerwowych i wpuszczając mnie na boisko. Oczywiście chciałbym też podziękować całemu zarządowi, wszyscy są bardzo pomocni.

X