Wypowiedzi

Mourinho: Mówisz, mówisz, mówisz – zrelaksuj się!


mourinho-pochettino

Jose Mourinho wytłumaczył swój wczorajszy gest po zakończeniu spotkania z Tottenhamem. Zdaniem mediów, był on skierowany głównie w kierunku byłego piłkarza Liverpoolu, Jamie Carraghera.

Dwa tygodnie temu, Carragher podczas programu Monday Night Football ostro skrytykował taktykę United w meczach z rywalami z czołówki tabeli. Jego zdaniem Czerwone Diabły muszą znacznie zmienić taktykę, jeśli chcą wygrać tytuł.

Wczoraj Carragher ponownie wypowiedział się odnośnie gry United i pracy Jose Mourinho na łamach The Daily Telegraph, twierdząc, że jego [Mourinho – przyp.red.] rekord w meczach z czołowymi rywalami musi się poprawić.

Zapytany o gest po zakończeniu wczorajszego spotkania, Mourinho odpowiedział:

Niektórzy ludzie mówią zbyt dużo, powinni się uspokoić i trochę zrelaksować. Nie mów zbyt dużo. Mówisz, mówisz, mówisz – zrelaksuj się. Zrelaksuj się trochę, nie trzeba być tak nerwowym. Nie ma sensu się tak ekscytować.

Menadżer United został też zapytany, czy jest gest miał uderzyć w menadżera rywali, Mauricio Pochettino:

Nie, strona przeciwna wykonała swoją pracę bardzo dobrze. Mauricio, mój sztab i jego sztab, nie mamy ze sobą problemu, graliśmy przeciwko sobie tak wiele razy od czasów pracy w Hiszpanii, mamy całkiem dobrą relację, wygrywamy, przegrywamy, nie wiem, czy też remisowaliśmy, ale zawsze zachowujemy się w stosunku do siebie dobrze.

X