Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Nie zamierzam czekać do kolejnego okienka transferowego

mourinho-celta

Menadżer Manchesteru United liczy, że mimo iż nie posiada jeszcze w stu procentach drużyny, którą chce mieć na Old Trafford, zamierza już w tym sezonie powalczyć o najwyższe cele.

Jose Mourinho powiedział wcześniej, że potrzebuje trzech letnich okienek transferowych, by zbudować w Manchesterze United drużynę, która wróci na szczyt angielskiej piłki i zmniejszy przepaść do europejskiej elity. Portugalczyk nie chce jednak czekać kolejnego roku i zamierza już w tym sezonie powalczyć z najlepszymi.

– Będziemy walczyć z bardzo dobrymi drużynami, zamierzamy jednak spróbować.

– Powiedziałem, że potrzebujemy trzech letnich okienek transferowych bym miał drużynę jaką chcę mieć, która zaprowadzi Manchester United na szczyt angielskiego futbolu i zmniejszy przepaść do europejskiej czołówki. Wciąż myślę, że potrzebujemy tego trzeciego okienka, ale nie zamierzam na nie czekać z walką o to, co sobie zakładamy.

– Powiem to ponownie, lubię przyspieszać. Nie lubię przysypiać i działać w zwolnionym tempie, trzeba brać sprawy w swoje recę. Lubię gonić, nie chcę czekać – powiedział Mourinho.

Podobne artykuły

Ferdinand: Porównywanie Maguire’a do Van Dijka jest nie w porządku

adi87a

McTominay: Ole wierzy w młodzież

adi87a

Van Persie o kulisach transferu na Old Trafford

adi87a