Image default
Wypowiedzi

Matić: Będziemy walczyć o mistrzostwo Premier League

matic-united2

Nemanja Matić nie ma wątpliwości, że piłkarze Manchesteru United mają odpowiednią jakość by powalczyć w tym sezonie o odzyskanie mistrzostwa Premier League. Serb podkreśla, że triumf w lidze jest dla jego zespołu priorytetem.

Czerwone Diabły w erze Premier League nigdy nie kończyły sezonu poniżej 3 miejsca pod wodzą Sir Alexa Fergusona, lecz po jego odejściu na emeryturę, United zajmowało kolejno siódmą, czwartą, piątą i szóstą pozycję.

Jose Mourinho jednak w poprzednim sezonie wywalczył z drużyną Tarczę Wspólnoty, Puchar Ligi, triumfował w Lidze Europy i awansował do Ligi Mistrzów. To wszystko i obecny skład klubu z Old Trafford wliczając w to nowe nabytki, Lindelofa, Maticia i Lukaku, pozwalają na bycie optymistami przed weekendową 1 kolejką Premier League.

Musimy wypocząć, ponieważ w niedzielę czeka nas bardzo ważny mecz z West Ham. To początek Premier League i jest to dla nas bardzo istotne. Jak wiecie, wygranie Premier League jest naszym priorytetem. Przed nami wiele meczów i długi sezon, ale spodziewam się, że dobrze się spiszemy – powiedział Matić.

Podobne artykuły

Lukaku: Byłem jednym z kozłów ofiarnych

adi87a

Richards: Jestem pod wielkim wrażeniem gry Wan-Bissaki

adi87a

“Atakujecie Paula, atakujecie nas wszystkich”

adi87a