Mecze Wypowiedzi

Diabły zmotywowane do zwycięstwa w Superpucharze Europy!


Antonio Valencia | Anthony Martial

Antonio Valencia i Anthony Martial wypowiedzieli się na temat wtorkowego meczu z Realem Madryt o Superpuchar Europy. Zawodnicy Manchesteru United przyznają, że ewentualne zwycięstwo będzie dla nich bardzo ważne.

Mecz o Superpuchar Europy odbędzie się na Arenie Narodowej im. Filipa II Macedońskiego w Skopje.

Ciężko pracujemy i chcemy Superpucharu. To pierwszy cel na ten sezon – mówi Antonio Valencia. – Jesteśmy zmotywowani i skoncentrowani. Mamy nadzieję, że uda nam się wykonać zadanie i uniesiemy puchar w Skopje.

Moim głównym celem jest zdobywanie trofeów i cieszenie się treningami każdego dnia. Mimo wszystko zawsze najbardziej ekscytuje mnie perspektywa zdobycia pucharów w nadchodzącym sezonie. – dodaje piłkarz rozpoczynający swój 10. sezon na Old Trafford.

Manchester United zagrał z Realem Madryt w trakcie okresu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych. “Czerwone Diabły” pokonały “Królewskich” w rzutach karnych. Wspaniałą asystą przy jedynym golu dla United popisał się Anthony Martial.

– To będzie trudny mecz – mówi Francuz. – Naszym celem było przygotowanie się do tego spotkania i wygranie pucharu. Teraz musimy zrobić swoje.

X