Image default
Transfery

Sky Sports: Lukaku przed testami medycznymi w LA

628-390-lukaku

Jak podaje Sky Sports, potencjalny nabytek Manchesteru United, Romelu Lukaku, oczekuje aktualnie na testy medyczne w Los Angeles i jeśli przejdą one pomyślnie, to podpisze on kontrakt z Czerwonymi Diabłami.

24-letni Belg aktualnie trenuje przed testami w UCLA, gdzie towarzyszy mu Paul Pogba. Francuski zawodnik United, który jest bliskim przyjacielem Romelu, wrzucił dziś na swojego instagrama zdjęcie, na którym widać jak ćwiczy razem z potencjalnym zawodnikiem Czerwonych Diabłów.

Lukaku wspólnie z Paulem Pogbą odpoczywał po sezonie w Kalifornii. Tym co robili w trakcie swoich urlopów, chwalili się często w mediach społecznościowych.

Informację o wspólnym treningu obu panów podało Sky Sports, którzy jako pierwsi poinformowali również o bliskim transferze Belga, który za 75 mln miał zostać nowym zawodnikiem Manchesteru United.

Mourinho ma nadzieję, że Lukaku będzie do jego dyspozycji już przed pierwszym meczem sparingowym z Los Angeles Galaxy, który odbędzie się 15 lipca, podczas letniego tournee po USA.

Sky Sports News HQ podaje też, że wraz ze sprowadzeniem Lukaku, Manchester United rezygnuje z transferu Alvaro Moraty z Realu Madryt, który również był typowany jako następca Zlatana, ale zaporowa cena jaką postawił klub ze stolicy Hiszpanii oraz dogadanie się z Evertonem zamyka sprawę sprowadzenia Moraty.

Podobne artykuły

Sky Sports: West Ham gotów sprzedać Diopa

adi87a

Sky Sports: Druga oferta Man Utd za Wan-Bissakę odrzucona

adi87a

Sky Sports: Man Utd oczekuje pozostania Pogby

adi87a