Image default
Transfery

Mourinho oczekuje finalizacji transferów Moraty i Maticia do niedzieli

mourinho-anderlecht

Jose Mourinho liczy, że Alvaro Morata i Nemanja Matic dołączą do Manchesteru United do najbliższej niedzieli, kiedy to piłkarze Czerwonych Diabłów wylatują na Tournee do Stanów Zjednoczonych – informuje The Guardian.

Portugalczyk jest rozczarowany dotyczasowym działaniem klubu na rynku transferowym i ma on nadzieję, że Victor Lindelof nie będzie jedynym, nowym piłkarzem, który weźmie udział w przygotowaniach zespołu do nowego sezonu.

Tuż po wygranej w finale Ligi Europy z Ajaxem, Jose Mourinho przekazał publicznie, że dał Edowi Woodwardowi listę celów transferowych i liczy na ich jak najszybszą finalizację. 6 tygodni później wzmocnienia wciąż nie zostały dokonane i mówi się, że w przypadku ich braku do czasu wylotu do Stanów Zjednoczonych, relacje Woodwarda i Mourinho mogą ulec pogorszeniu.

The Special One zamierza rywalizować w przyszłym sezonie o wygraną w Premier League, dlatego chce by nowi piłkarze trafili na Old Trafford jak najszybciej, by mogli dobrze przygotować się do zbliżających się rozgrywek.

Podobne artykuły

Sky Sports: West Ham gotów sprzedać Diopa

adi87a

Sky Sports: Druga oferta Man Utd za Wan-Bissakę odrzucona

adi87a

Sky Sports: Man Utd oczekuje pozostania Pogby

adi87a