Image default
Kontuzje

Raiola: Zlatan przeszedł operację kolana

628-390-zlatan-8

Zlatan Ibrahimović pomyślnie przeszedł operację kolana i wróci do pełnej sprawności – przekazał agent piłkarza, Mino Raiola.

35-latek zerwał więzadła w kolanie podczas zeszłomiesięcznego meczu ćwierćfinałowego Ligi Europy z Anderlechtem. Mimo iż Szweda czeka 9 miesięcy przerwy w grze, zapowiedział on, że nie zamierza kończyć kariery i wróci silniejszy. Także jego agent poinformował, że odniesiona kontuzja nie zakończy kariery Ibry.

– Zlatan Ibrahimović szczęśliwie przeszedł operację kolana. Wróci do pełnej sprawności i nie nabawił się kontuzji, która zakończy jego karierę. Procedura leczenia została przygotowana przez doktora Freddie’ego Fu i doktora Volkera Musahla z Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Pittsburgu [UPMC – przyp.red.].

– Ibrahimović rozpoczął rehabilitację w UPMC, podczas której pozostanie pod okiem Doktora Fu i Doktora Musahla. Zlatan i sztab medyczny nie będą obecnie udzielać żadnych wywiadów, a kolejne informacje zostaną przekazane w późniejszym czasie – przekazał Raiola.

Podobne artykuły

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a

Ole tłumaczy absencję Alexisa w meczu z Tottenhamem

adi87a