Image default
Wypowiedzi

McNair: Mourinho chciał mnie w swoim zespole

kadra-628-390-mcnair

Jose Mourinho chciał zatrzymać Paddy’ego McNaira, jednak piłkarz zdecydował, że dla jego kariery korzystniejszy będzie transfer definitywny. Pierwotnie McNair miał spędzić najbliższy sezon na wypożyczeniu.

Paddy dołączył do Manchesteru United jako nastolatek. W pierwszej drużynie zadebiutował we wrześniu 2014 roku. W trakcie debiutanckiego sezonu zagrał w 18 spotkaniach, jednak był to poziom do którego nie był w stanie się dobić w kolejnych sezonach.

Mourinho chciał zatrzymać McNaira, jednak nie widział go w planach na obecny sezon. Z tego powodu zaoferował wypożyczenie. Piłkarz zdecydowanie odmówił, co zmusiło Portugalczyka do zaakceptowania oferty Sunderlandu wartej 5.5 miliona funtów.

Chciał, abym odszedł na wypożyczenie, więc pewnego dnia wszedłem do jego gabinetu i powiedziałem, że odchodzę na stałe albo zostaję na Old Trafford.

To pokazuje jak bardzo byłem zmotywowany. W tamtym momencie tego chciałem, więc niczego nie żałuję. Wydaje mi się, że docenił moją szczerość i nabrał do mnie szacunku.

Powiedziałem, że jestem w klubie od 12. roku życia i klub powinien mi pozwolić na odejście. Później to samo powiedziałem Woodwardowi. Chciałem nowego wyzwania i odszedłem.

Paddy grał regularnie w Sunderlandzie, jednak kontuzja kolana sprawiła, że po raz kolejny musi śledzić mecze w roli widza.

Podobne artykuły

Richards: Jestem pod wielkim wrażeniem gry Wan-Bissaki

adi87a

“Atakujecie Paula, atakujecie nas wszystkich”

adi87a

Sutton krytykuje Solskjaera po meczu z Wilkami

adi87a