Image default
Wypowiedzi

Scholes: Rooney powinien zostać w Man Utd

628-390-scholes-rooney

Legenda Manchesteru United, Paul Scholes, przekonuje Wayne’a Rooneya do pozostania na Old Trafford i walki o swoje miejsce w składzie Czerwonych Diabłów.

Najlepszy strzelec w historii Man Utd gra, zdaniem mediów, ostatni sezon w Manchesterze i jest łączony m.in z przejściem do Evertonu, podobno ofertę złożyło też kilka klubów MLS. Jednak legendarny pomocnik United, były klubowy kolega Wayne’a Paul Scholes, przekonuje, że Rooney powinien zostać na Old Trafford i podjąć walkę o odzyskanie miejsca w pierwszej jedenastce.

– Wayne był kluczowym zawodnikiem zarówno kadry narodowej jak i Manchesteru United, przez prawie 15 lat. Jest darzony dużym szacunkiem i myślę, że on wciąż może być ważnym elementem reprezentacji i klubu – powiedział Scholes

– Ma duże doświadczenie i może przekazać je młodym piłkarzom z kadry Garetha Southgate’a. Nie chcę nawet słyszeć o tym, że mógłby grać w innym klubie Premier League niż United. Musi walczyć o swoje, a Wayne Rooney jakiego znam, to człowiek, który zawsze podejmuje wyzwanie i robi wszystko by mu sprostać. Dużo się teraz spekuluje, czy zmieni klub, czy zostanie, ale moim zdaniem, on tym co zrobił dla United po prostu zasłużył sobie na prawo wyboru, czy odejść czy zostać. Mam nadzieję, że zostanie i będzie walczył o swoje miejsce – kończy Scholes.

Podobne artykuły

Lukaku: Byłem jednym z kozłów ofiarnych

adi87a

Richards: Jestem pod wielkim wrażeniem gry Wan-Bissaki

adi87a

“Atakujecie Paula, atakujecie nas wszystkich”

adi87a