Image default
Kontuzje

Smalling kontuzjuje Jonesa na zgrupowaniu reprezentacji Anglii

628-390-jones-anglia

Phil Jones doznał urazu po starciu na treningu reprezentacji Anglii z klubowym kolegą, Chrisem Smallingiem, w wyniku czego może opuścić kwietniowe mecze Manchesteru United – informuje The Mirror.

Podczas przygotowań do środowego, towarzyskiego meczu z Niemcami w Dortmundzie, Jones starł się ze Smallingiem, w wyniku czego prawdopodobnie złamał palec u stopy. Piłkarz United został odesłany przez selekcjonera Anglików, Garetha Southgate’a do klubu, gdzie przejdzie badania.

Jeśli podejrzenia się potwierdzą, 25-latek może być wykluczony z gry w piłkę na co najmniej 4 tygodnie, co oznaczałoby opuszczenie przez niego napiętego terminarza Czerwonych Diabłów, których w kwietniu czeka aż 9 meczów.

Nie wiem jak poważny to uraz. Odesłaliśmy go do klubu i więcej na ten temat będziemy wiedzieli po 24-48 godzinach, po badaniach. To wyglądało na niewinny atak. Phil został trafiony w stopę i podejrzewamy, że to uraz palca u nogi. To bardzo rozczarowujące, ponieważ grał on bardzo dobrze, a w przeszłości miał wiele problemów z kontuzjami – powiedział selekcjoner Anglików, Gareth Southgate.

Podobne artykuły

Solskjaer o kontuzji Alexisa Sancheza

adi87a

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a