Image default
Transfery

Seluk: Yaya Toure może trafić na Old Trafford

628-390-yaya-toure

Agent Yaya Toure wyjawił, że mimo iż jego klient deklaruje chęć pozostania w Manchesterze City, definitywnie opuści latem Etihad Stadium i możliwe są nawet jego przenosiny do Manchesteru United.

Dimitri Seluk powiedział dla Sky Sports, że jego klient na pewno odejdzie latem z drużyny Obywateli i nie wykluczył transferu do lokalnego rywala. Zapytany czy będzie otwarty na rozmowy z Manchesterem United, Seluk odpowiedział:

Dlaczego nie? Jose Mourinho to bardzo dobry trener, a Zlatan Ibrahimović grał razem z Toure w Barcelonie. Rozumiem, że te dwa kluby to lokalni rywale, ale to nie będzie problem dla mnie ani Yaya, tylko dla zarządu Manchesteru City.

Przekazałem Manchesterowi City, że zaczniemy negocjować przyszłość Yaya z innymi klubami. Po tym jeśli będą chcieli, mogą zacząć z nami rozmowy. Jeśli tego nie zrobią, znajdziemy inny klub – powiedział agent Toure.

Seluk przekazał, że czekał do 15 marca, ale w obliczu tego, że nie było żadnego ruchu ze strony City, zaczął negocjować z innymi klubami. Wyjawił on, że jego klient ma oferty z klubów z Włoch i Hiszpanii, ale zdecydowanie nie trafi latem do MLS czy do Chin.

Podobne artykuły

The Telegraph: Inter liczy na rozwiązanie sprawy Alexisa do czwartku

adi87a

A Spor: Marcos Rojo bliski odejścia z Old Trafford

adi87a

Bild: Nietypowa nowa umowa Sancho w BVB

adi87a