Image default
Mecze

Mourinho: Prawdopodobnie przegramy z Middlesbrough

628-390-mourinho-manutd-4

Jose Mourinho był zadowolony ze swoich piłkarzy po awansie do ćwierćfinału Ligi Europy. Menadżer Czerwonych Diabłów nie krył jednak żalu z powodu bardzo trudnego terminarza.

Mamy wiele przeciwności. Normalnie naszym przeciwnikiem powinien być Rostov, ale my mamy wiele przeciwności. To trudne. Trudno jest grać w poniedziałek w dziesięciu, trudno grać teraz i trudno grać w niedzielę o 12 [czasu angielskiego – przyp.red.]. Mamy wiele przeciwności. Rzeczywistość jest taka, że wiele rzeczy jest przeciwko nam. Musimy z tym walczyć, ale chłopcy są wspaniali – powiedział Mourinho po meczu.

Mourinho odniósł się też do kolejnego spotkania Manchesteru United z Middlesbrough, które zostanie rozegrane w niedzielę. Jego zdaniem ciężko będzie o korzystny wynik po tak wyczerpującej serii meczów.

Prawdopodobnie przegramy niedzielny mecz, ale damy z siebie wszystko. Zawsze będę pamiętał, gdy rozmawiałem z delegatem UEFA w Rostowie, powiedział mi, że jeśli któryś z naszych piłkarzy nabawi się urazu, zostanie wypłacone odszkodowanie z ubezpieczenia. Ktokolwiek decydował o naszych poniedziałkowych i niedzielnych meczach prawdopodobnie myśli w ten sam sposób – dodał boss.

Podobne artykuły

WIDEO: ME U21 – Anglia – Francja 1-2. Henderson broni karnego, samobój Wan-Bissaki!

adi87a

WIDEO: Alexis Sanchez z golem i asystą w Copa America

adi87a

WIDEO z Treble Reunion: Manchester United – FC Bayern

adi87a