Image default
Wypowiedzi

Mourinho o swojej przyszłości w United

628-390-mourinho-14

Jose Mourinho otwarcie przyznał, że marzy mu się pozostanie w Manchesterze na lata.

Portugalski szkoleniowiec nigdy w trakcie swojej kariery trenerskiej nie prowadził jednego klubu dłużej niż 3 sezony, a mimo to w tym czasie udało mu się zdobyć 24 trofea. Z United podpisał umowę do maja 2020 roku, jednak w kontrakcie znalazła się klauzula, która mówi, że obie strony mogą za porozumieniem stron rozwiązać umowę rok wcześniej.

Mourinho wierzy jednak, że na Old Trafford będzie inaczej niż w poprzednich klubach. Zapytany przez reportera Football Focus o chęć pozostania w Manchesterze na dłużej odpowiedział:

– Bardzo bym chciał. Uwielbiam ten klub, świetnie mi się tu pracuje. Nigdy nie miałem tak dobrych relacji z ludźmi związanymi z klubem, w którym trenuję. Największym problemem z jakim się tu spotkałem to wielkie oczekiwania, które oczywiście są zrozumiałe, w końcu zarówno włodarze klubowi jak i kibice są przyzwyczajeni do regularnego zdobywania trofeów. Ja od siebie też wymagam regularnego podnoszenia pucharów i wygrywania rozgrywek ligowych.

– Jestem tu naprawdę szczęśliwy i praca tutaj sprawia mi olbrzymią radość. Mogę obiecać, że będę tu pracował tak długo, jak będę tu mile widziany przez właścicieli – kończy Mourinho.

Podobne artykuły

Richards: Jestem pod wielkim wrażeniem gry Wan-Bissaki

adi87a

“Atakujecie Paula, atakujecie nas wszystkich”

adi87a

Sutton krytykuje Solskjaera po meczu z Wilkami

adi87a