Image default
Transfery

LA Galaxy odbyło rozmowy ze Zlatanem

628-390-11-zlatan

LA Galaxy odbyło rozmowy ze Zlatanem Ibrahimoviciem na temat letniego transferu do MLS, poinformował były dyrektor naczelny amerykańskiego klubu, Alexi Lalas.

Ibrahimovic, który trafił do United latem za darmo z Paris Saint-Germain, zdobył dotychczas 26 goli licząc wszystkie rozgrywki. Jose Mourinho nie ukrywa, że liczy na pozostanie Szweda na Old Trafford na co najmniej kolejny sezon, jednak nic dotychczas nie zostało ustalone.

Zakusy na pozyskanie Ibry ma LA Galaxy, które poczyniło już pierwszy krok w tej kwestii:

Odbyły się pewne rozmowy i myślę, że relacja jaka jest sprawia, że ten transfer może być możliwy. Galaxy jest super klubem w Major League Soccer. Oni robią wielkie rzeczy. Pozyskują interesujących piłkarzy, tak się budują, tak też siebie sprzedają i ten rodzaj transferu doskonale by do tego pasował – powiedział Lalas dla BBC.

Doniesienia ze Stanów Zjednoczonych sugerują, że Galaxy chce zrobić Ibrahimovicia najlepiej opłacanym piłkarzem w historii MLS.

Boisko to nie jest jedyna rzecz, którą zastaniesz w MLS, tutaj też bardzo dobrze płacą. Dostajesz też szansę rozwoju marki rynku, który stale staje się coraz większy i większy. Myślę, że mają oni [Galaxy] szansę na pozyskanie Ibrahimovicia. Czy to tego lata, czy następnego, wciąż będzie to interesujący transfer – dodał Amerykanin.

Podobne artykuły

Mitten: Kwota transferu i pensja Wan-Bissaki ustalona

adi87a

Mirror: West Ham określił cenę Diopa

Mateusz Motyka

Onda Cero: Joao Felix podpisał kontrakt z Atletico

adi87a