Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Trudno mi uwierzyć, że można tutaj grać

17022004_1904314843148208_3396078341120957742_nMenadżer Manchesteru United Jose Mourinho przed spotkaniem z FK Rostov nie krył swojego oburzenia stanem boiska na którym przyjdzie rywalizować w pierwszym spotkaniu 1/8 Ligi Europy.

Piłkarze Manchesteru United w wtorkowy wieczór wylądowali w Rosji i już następnego dnia mogli się zapoznać z stanem boiska na którym przystąpią do rywalizacji z FK Rostov w ramach 1/8 Ligi Europy. Jak przyznaje menadżer “Czerwonych Diabłów” Jose Mourinho murawa boiska jest w tak złym stanie, że nie powinno dojść do rywalizacji pomiędzy zespołami w wyznaczonym terminie.

– Boisko wygląda naprawdę fatalnie. Dlatego wciąż nie mogę uwierzyć, że jutro będziemy musieli na nim zagrać. Nie pozostawiono nam wyboru, chociaż nie można nazwać obecnego stanu boiskiem – przyznaje Jose Mourinho.

– Nie wiem na których piłkarzy się zdecyduje. Nie jestem pewien czy zagra Henrich Mchitarjan. Oczekiwałem lepszego stanu boiska, które pozwoliło by na normalną rywalizację. Jednak w takich warunkach może być naprawdę trudno.

– Podczas letniego tournee przed spotkaniem z City spotkała nas podobna sytuacja i wówczas postanowiliśmy zrezygnować z rozegrania spotkania. Jutro będzie jednak inaczej i wszystko wskazuje na to, że przystąpimy do rywalizacji.

– Zadzwoniłem do jednego z przedstawicieli UEFA którzy byli obecni i badali stan boiska. Zgłosiłem swoje zastrzeżenia, jednak w odpowiedzi usłyszałem, że zawodnicy są ubezpieczeni więc nie powinno być problemu gdyby ewentualnie się komuś coś stało.

Podobne artykuły

Fred: Chcę już wybiec na murawę, stęskniłem się za futbolem

Mateusz Motyka

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka