Image default
Wypowiedzi

Lampard: Pogba nie jest wart 90 milionów funtów

628-390-pogba-manutd-6

Frank Lampard uważa, że Paul Pogba jest problemem dla Jose Mourinho. Były pomocnik Chelsea nigdy nie zapłaciłby za Francuza 90 milionów euro.

Do krytyki Lampsa dołączył Jamie Carragher. Legendy Premier League uważają, że Pogba nie jest odpowiedzialny w defensywie i nie wpływa na losy meczów w sposób wymagany od piłkarza tej klasy.

On [Pogba przyp. red] nie odwraca losów spotkania. Wydanie 90 milionów na jednego piłkarza było zamiarem Manchesteru United, więc nie chcę ostatecznie skreślać Pogby.

Kosztował 90 milionów funtów, więc mamy prawo zastanawiać się nad jego wpływem na drużynę. Nadal nie wiemy co daje Manchesterowi United. Nie przypominam sobie, aby dzięki niemu Czerwone Diabły zyskały wiele dodatkowych punktów.

Musimy poczekać do przyszłego sezonu, aby zobaczyć czy się rozwija. Uważam, że ma potencjał, aby być gigantem. Na razie to problem dla Jose Mourinho, ale Portugalczyk jest w stanie go rozwiązać.

Carragher skupił się na defensywnych brakach Paula.

– Nadal nie gra na tyle dobrze, żeby się nad nim rozpływać. Do tego brakuje mu dyscypliny w defensywie.

Jego podania i współpraca z Ibrą są niesamowite, jednak od zawodnika o jego profilu oczekujemy też wkładu w defensywę.

Jose Mourinho nadal szuka odpowiedniego duetu do gry w środku pola. Według Lamparda jest to związane z problemami Pogby.

Jose Mourinho gra dwoma środkowymi pomocnikami, więc oczekuje, że Paul będzie się wracał pod swoje pole karne. Wydaje mi się, że Pogba tego nie rozumie.

Podobne artykuły

Fred: Chcę już wybiec na murawę, stęskniłem się za futbolem

Mateusz Motyka

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka