Image default
Inne

Kuzyn Marcosa Rojo zastrzelony w Argentynie

628-390-rojo-2

Geronimo Rojo – 17-letni kuzyn Marcosa Rojo – zmarł w szpitalu w poniedziałek. Geronimo wraz ze wspólnikiem chciał obrabować 50-letniego byłego policjanta.

Geronimo wraz z 26-letnim wspólnikiem napadł na Raula Anibala Diaza około 22 w niedzielę. Do zdarzenia doszło w pobliżu bankomatu w La Placie.

Według doniesień lokalnych mediów 50-letni emerytowany policjant zidentyfikował się przed wyciągnięciem broni i oddaniem strzałów.

Wspólnik Rojo zmarł kilka minut po próbie napadu. Geronimo trafił do szpitala, ale 7 godzin później pożegnał się z życiem.

Policja dotarła do taksówkarza, który kilka minut przed strzelaniną zdołał uciec Rojo i jego partnerowi. Diaz miał być drugą ofiarą.

Marcos Rojo również miał problemy z wymiarem sprawiedliwości w Argentynie. W listopadzie 2010 roku został oskarżony o atak butelką wymierzony w sąsiada. Dwa lata później został poinformowany, że w razie wyroku skazującego może trafić na rok do więzienia. Ostatecznie obydwie strony doszły do porozumienia na początku 2015 roku.

Podobne artykuły

Podsumowanie przygody Ibrahimovicia w United

Mateusz Motyka

Sky Sports: Alexis z wyrokiem za defraudacje podatkowe

Mateusz Motyka

Yeovil Town – Man Utd w 4 rundzie FA Cup!

adi87a