Wypowiedzi

Merson: Man Utd skończy sezon w czołowej czwórce


Paul Merson

Paul Merson przyznał, że różnice w czubie Premier League są bardzo małe i dosłownie wszystko jest możliwe. Według piłkarza Arsenalu po 38. kolejce Manchester United powinien znajdować się w czołowej czwórce Premier League.

Słabszy okres przeżywa Arsene Wenger i Arsenal. Kanonierzy przegrali dwa ostatnie spotkania ligowe i tracą aż 12 punktów do Chelsea. Paul Merson twierdzi, że Arsenal i Liverpool mogą zakończyć sezon poza czołową czwórką ligi.

Wydaje mi się, że Chelsea zostanie mistrzem. W weekend Tottenham zagra z Liverpoolem, więc rywale będą mieli jeszcze większą stratę punktową. Mimo wszystko uważam, że to Tottenham skończy ligę na 2. miejscu. Mają bardzo dobrą pierwszą jedenastkę, ale jeśli Harry Kane dozna groźnej kontuzji to Vincent Janssen i Heung-Min Son nie będą w stanie go zastąpić.

Na trzecim miejscu widzę Manchester City. Mają za duża siłę w ofensywie, aby nie zakończyć ligi wysoko.

Reszta zależy od szczęścia, szczególnie jeśli przewagi punktowe będą tak małe do końca. Na razie nie wiadomo kto będzie grał z klubami, które będą walczyły o utrzymanie. Te spotkania są najtrudniejsze.

Stawiam, że ostatecznie Manchester United zajmie 4. miejsce. Jose Mourinho radzi sobie coraz lepiej, a Henrikh Mkhitaryan jest fantastyczny. Taki piłkarz to ogromny atut.

X