Klub

Oficjalnie: Axel Tuanzebe z nowym kontraktem!


628-390-tuanzebe

Axel Tuanzebe podpisał nową umowę z Manchesterem United, która zatrzyma go w klubie do czerwca 2020, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

19-latek, który zaliczył debiut w pierwszej drużynie w niedzielnym spotkaniu z Wigan Athletic, przeszedł przez wszystkie szczeble klubowej akademii dołączając do niej w wieku 8 lat.

Zawsze byłem kibicem Manchesteru United, dlatego oczywiście cieszę się z podpisania nowego kontraktu. Debiut na Old Trafford w FA Cup był powodem do dumy zarówno dla mnie, jak i mojej rodziny. Uczę się na treningach każdego dnia i kolejnym wspaniałym doświadczeniem jest to, że trenuję teraz z pierwszym zespołem. Chciałbym podziękować wszystkim trenerom, z którymi pracowałem, a szczególnie chciałem podziękować menadżerowi [Mourinho] za to, że dał mi szansę debiutu w tym wspaniałym klubie – powiedział Tuanzebe po podpisaniu umowy.

– Axel to młody piłkarz z wielkim potencjałem. Dołączyliśmy go do pierwszej drużyny by nabrał więcej doświadczenia i adaptuje się on bardzo dobrze. Cieszę się, że podpisał nowy kontrakt i jestem zadowolony z jego progresu – dodał Jose Mourinho.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X