Image default
Klub

Sir Alex obecny na treningach Man Utd

628-390-sir-alex

Jose Mourinho wyjawił w wywiadzie dla United We Stand, że Sir Alex Ferguson regularnie pojawia się w tym sezonie na sesjach treningowych piłkarzy Manchesteru United.

Legendarny były menadżer Czerwonych Diabłów nie uczęszczał na sesje treningowe drużyny od momentu przejścia na emeryturę w 2013 roku. Nie był on mile widziany, zarówno gdy u sterów był David Moyes, jak i Louis van Gaal. Tymczasem w tym sezonie Sir Alex regularnie pojawia się na treningach United, gdyż otrzymał zaproszenie od Jose Mourinho.

Nie pojawiał się on od momentu odejścia, ale sprowadziłem go z powrotem by był ze swoimi ludźmi, by zobaczył się z ludźmi, z którymi pracował przez wiele lat i by zobaczył sesje treningowe.

– Chciałem też by piłkarze zobaczyli wielkiego człowieka oraz byśmy mieli szansę na spędzenie trochę czasu razem i wspólnego zjedzenia lunchu. Ja się z tego cieszę i on też.

– Nie jestem osobą, która widzi duchy. Szanuję przeszłość i wiem, że on kocha ten klub. Mamy dobre relacje i wiem, że to jego dom. Gdy tylko chce się tu pojawić, w szatni, by zobaczyć trening piłkarzy, wie on, że jest bardziej niż mile widziany.

Jose Mourinho powiedział też, że po dwóch zawieszeniach stara się panować nad swoim zachowaniem przy linii bocznej.

Przeciwko Evertonowi siedziałem przez 90 minut, a przecież kocham być przy linii bocznej. Wiecie dlaczego? Ponieważ boję się, że znów zostanę wyrzucony.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Trzeci strój United na sezon 2019/20!

adi87a

Schmeichel potwierdza kontrakt De Gei

adi87a

Aftonbladet: Lindelof podpisze nowy kontrakt z Man Utd

adi87a