Wypowiedzi

Mourinho żałuje braku szans dla Depaya i Younga


jose-mourinho

Menadżer Manchesteru United Jose Mourinho mimo coraz lepszej gry zespołu nie jest do końca zadowolony z sposobu w jaki musiał potraktować kilku piłkarzy.

Wraz z zbliżającym się zimowym okienkiem transferowym coraz częściej w mediach pojawiają się informacje o zawodnikach którzy prawdopodobnie już wkrótce opuszczą Old Trafford.

Portugalski menadżer Jose Mourinho jest świadom, że kilku zawodników z drużyny nie dostało swoich realnych szans by zaprezentować swoje umiejętności i jak sam przyznaję nie jest w pełni zadowolony z tej sytuacji.

– Mam złe odczucia wobec siebie, ponieważ kilku zawodników zasługiwało na prawdziwą szansę i jej nie otrzymało. Jednak są w zespole pozycję na których mamy prawdziwy przepych wyboru.

– Jedną z nich jest pozycja skrzydłowego gdzie w naszym zespole może zagrać zarówno Rashford, Rooney, Mata czy Mkhytaryan. Ale są również Martial, Lingard, Depay oraz Young.

– Żałuję, że tacy gracze jak Depay czy Young nie dostali więcej szans by zaprezentować się w zespole. Oni zasługiwali by zagrać kilka meczy z rzędu i udowodnić swoją wartość. Dlatego mam wobec siebie złe odczucia i nie jestem z siebie zadowolony.

X