Wypowiedzi

Jose: Bez wahania podpisałbym nowy kontrakt z United


628-390-mourinho-15

Portugalski menadżer Manchesteru United Jose Mourinho w rozmowie dla Sky Sports przyznał, że jest gotów przedłużyć obecnie obowiązujący kontrakt.

Jose Mourinho mimo słabego startu Manchesteru United w obecnym sezonie Premier League wciąż cieszy się uznaniem zarówno działaczy z Old Trafford jak i samych kibiców.

53-letni menadżer jest niezwykle zadowolony z obecnej współpracy w klubie z Old Trafford oraz z wsparcia jakie otrzymuje każdego dnia. Jak sam przyznaje jest gotów zdecydować się bez wahania na dłuższą współprace mimo perspektywy kuszących ofert z Chin.

– Dostałem kontrakt na okres 3 lat i odkąd tu jestem czuje się naprawdę potrzebny. Myślę, że mógłbym tu zostać zdecydowanie dłużej.

– Oni wiedzą, że kocham to co robię. Tak samo kocham swoją pracę będąc w United. Jeśli pewnego dnia dostanę nowy kontrakt bym mógł zostać tu dłużej to nie będę musiał się zastanawiać czy pytać doradców.

– Pieniądze jakie oferują kluby z Chin są atrakcyjne dla każdego. Ja jednak mam dopiero 53-lata i za wcześnie dla mnie by zdecydować się na pracę właśnie tam.

– Chcę odnosić sukcesy w miejscu gdzie czuć naprawdę olbrzymią presję i wiem, że właśnie jestem w takim miejscu teraz.

X