Wypowiedzi

Zlatan: Jestem jak wino, mogę grać do 50!


628-390-zlatan-manutd-5

Zlatan Ibrahimović powiedział, że fizycznie nie czuje sie on na swój wiek, jest jak wino i może grać nawet do 50 roku życia.

Szwed jest najlepszym strzelcem Manchesteru United zdobywając w tym sezonie 16 goli w 25 meczach licząc wszystkie rozgrywki. W sobotnim spotkaniu z West Brom trafił on do siatki dwa razy zapewniając swojej drużynie wygraną i mimo 35 lat na karku nie widać po nim by miał kończyć z futbolem.

 Aklimatyzuję się, jestem szczęśliwy i czuję się dobrze. Mimo że mam 35 lat, czuje się na 20. Myślę, że mogę grać do 50! Im jestem starszy, tym jestem lepszy – jak wino. Lubisz wino? To idealny przykład – powiedział Zlatan po meczu z West Brom.

Jedyną rzeczą, która mnie tu zaskoczyła to mecze toczące się od jednego końca boiska do drugiego. Nie ma tu kontroli przez jedną drużynę, ale trzeba i atakować i się bronić. Tempo jest wysokie, co wiedziałem przychodząc tu i byłem na to przygotowany. Musiałem przygotować do tego swoje ciało. Grałem w różnych ligach w różnych krajach i w każdym musisz się przystosować do sposobu gry – dodał napastnik United.

X