Image default
Transfery

Mirror: Man Utd złożyło ofertę za Lindelofa!

628-390-lindelof-2

Manchester United złożył ofertę w wysokości 38 milionów funtów za obrońcę Benfiki Lizbona, Victora Lindelofa . Szwed ma być celem numer jeden Jose Mourinho na styczniowe okienko transferowe – informuje The Mirror.

Klub z Old Trafford obserwował defensora przez kilka miesięcy i zdecydował się na złożenie oferty w wysokości 34 milionów funtów plus dodatkowe 4 miliony w bonusach po spełnieniu przez piłkarza określonych warunków.

Skauci Manchesteru United byli ostatnio regularnymi gośćmi na Estádio da Luz, a po ostatnich derbach Lizbony ze Sportingiem wykazali oficjalne zainteresowanie Lindelofem.

Szwed ma co prawda w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego w wysokości 30 milionów funtów, ale może ona zostać aktywowana dopiero latem, dlatego jeśli Czerwone Diabły chcą sfinalizować jego transfer w styczniu, muszą negocjować kwotę z Benficą.

Jose Mourinho widząc realną szansę na walkę o TOP4 w Premier League nie chce czekać do lata i polecił Edowi Woodwardowi finalizację transferu w styczniu. Zdaniem The Mirror Lindelof ma być otwarty na zmianę klubu już w najbliższym okienku.

Podobne artykuły

Mitten: Kwota transferu i pensja Wan-Bissaki ustalona

adi87a

Mirror: West Ham określił cenę Diopa

Mateusz Motyka

Onda Cero: Joao Felix podpisał kontrakt z Atletico

adi87a