Transfery

Trójka piłkarzy na wylocie z Old Trafford?


628-390-memphis-7

Jose Mourinho powiedział przed meczem z Crystal Palace, że nie będzie stał na przeszkodzie żadnemu ze swoich piłkarzy, jeśli któryś z nich będzie chciał opuścić. W gronie piłkarzy, którzy mieliby opuścić Old Trafford wymienia się Morgana Shneiderlina, Memphisa Depaya i Bastiana Schweinsteigera.

Schneiderlin, Memphis i Schweinsteiger nie przekonali dotychczas do siebie menadżera Czerwonych Diabłów i żaden z wymienionych piłkarzy nie pojawił się na boisku od pierwszej minuty w żadnym ligowym meczu.

„Sky Sports” sugeruje, że to właśnie wspomniana trójka może opuścić United, a Mourinho podkreślił, że pozwoli na odejście któregoś z piłkarzy, jeśli klub otrzyma odpowiednie oferty, nawet z klubów Premier League.

Zawsze jestem otwarty na wysłuchanie ofert za każdego piłkarza. Nawet bardziej od wysłuchania ofert, zawsze chętnie wysłucham samych piłkarzy.

– Jeśli zatem, któryś z zawodników zapuka do moich drzwi i powie, że jest nieszczęśliwy i chce odejść, w przypadku otrzymania korzystnej oferty nigdy nie będę stał na jego drodze, nawet jeśli będzie chodziło o transfer do jednego z naszych rywali.

– Gdy Juan Mata opuszczał Chelsea na rzecz Manchesteru United w 2014 roku, nie miałem z tym problemu. Ja zawsze jestem otwarty – powiedział Mourinho.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X