Wypowiedzi

Parker: Zachowanie Mourinho odbija się na grze zespołu


628-390-mourinho-manutd-4

Zachowanie Jose Mourinho przy linii bocznej zaczyna mieć taki wpływ na piłkarzy Manchesteru United, jak miało to wcześniej miejsce w Chelsea – uważa były Czerwony Diabeł, Paul Parker.

Portugalczyk został odesłany na trybuny podczas niedzielnego meczu z West Ham, za co grozi mu dwumeczowe zawieszenie. To już drugi w tym sezonie przypadek, gdy Mourinho zostaje za swoje zachowany wysłany na trybuny.

Zdaniem Paula Parkera powtarza on w United swoje złe nawyki, które pokazywał za czasów pracy w Chelsea, co zaczyna negatywnie przenosić się na grę piłkarzy na boisku.

Zawsze było wiadomo, że to się może zdarzyć. Każdy wiedział, gdy dostawał on tę pracę, że mogą być z nim problemy. On nie robi nic, by pomóc drużynie z uporaniem się z problemami na boisku. Kłopoty jakie miał w Chelsea dotyczyły szatni, a także zarządzania ludźmi i to samo zaczyna mieć miejsce w Manchesterze United.

– Coś jednak musi się zmienić. Nie może tak dalej być. Jeśli on się nie uspokoi, może być odesłany na trybuny kolejne 6 razy w tym sezonie. To co on wyprawia przy linii bocznej zaczyna powoli mieć wpływ na poczynania piłkarzy na boisku – powiedział Parker dla “TalkSport”.

X