Transfery

Trener Santosu potwierdza chęć sprowadzenia Schweinsteigera


628-390-schweinsteiger-7

Trener Brazylijskiego Santosu, Dorival Junior potwierdził chęć sprowadzenia do swojego klubu pomocnika Manchesteru United, Bastiana Schweinsteigera.

Podczas wywiadu dla “UOL Esporte”, Dorival Junior przekazał, że chce przekonać zarząd Santosu do konieczności sprowadzenia do klubu piłkarza rozpoznawalnego na całym Świecie i to właśnie Schweinsteiger miałby być tym piłkarzem.

Mój pomysł, do którego spróbuję przekonać zarząd Santosu jest taki, że klub potrzebuje piłkarza rozpoznawalnego na całym Świecie i poszukamy takich zawodników wśród europejskich klubów, które nie korzystają z nich i którzy będą pasowali do tego profilu.

Bastian Schweinsteiger pasuje do tego profilu. Piłkarz z historią taką jak on, któremu nie idzie dobrze w Manchesterze. Jeśli nagle klub z Brazylii chce piłkarza o jego profilu, może to wstrząsnąć rynkiem – powiedział Dorival Junior.

Mimo otwartej deklaracji trenera Santosu, nie wiadomo czy Niemiec będzie skłonny przenieść się do Brazylii oraz czy klub będzie w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym. Oprócz brazylijskiego klubu, zainteresowanie Schweinsteigerem wyrażają kluby MLS z Chicago Fire na czele.

Bastian nie zagrał w tym sezonie w żadnym spotkaniu Manchesteru United i nie został nawet zgłoszony do składu drużyny na rozgrywki Ligi Europy.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X