Wypowiedzi

Merson: Zlatan nie jest już piłkarzem Światowej klasy


628-390-zlatan-6

Paul Merson uważa, że napastnik Manchesteru United, Zlatan Ibrahimovic nie jest tym samym piłkarzem, którym był wcześniej i nie poprawi on swojej gry w trakcie sezonu 2016/17.

Zdaniem byłego pomocnika Arsenalu, Ibrahimovic nie będzie już lepszy w trakcie tego sezonu, a co więcej uważa on, że nie można go już zaliczać do piłkarza Światowej klasy.

Szwed nie trafił do siatki w 4 ostatnich spotkaniach, w tym także we wczorajszych derbach z Manchesterem City.

Merson wyciągnął wnioski z obecnej formy Ibrahimovicia twierdząc, że nie jest to już piłkarz Światowej klasy i być może trafi do siatki w meczu z Burnley w sobotę, jednak nie będzie widać znacznej poprawy jego gry w dalszej części sezonu.

Zlatan Ibrahimović był piłkarzem Światowej klasy, ale już nim nie jest. To 35 latek, który gra obecnie w najtrudniejszej lidze na Świecie, wiec nie sądzę by w dalszej części sezonu poprawił on swoją grę – powiedział Merson dla “Sky Sports”.

Jose Mourinho będzie oczywiście się go trzymał, mimo jego spadku formy i myślę, że będzie miał on kilka okazji w meczu z Burnley, które nie prezentuje się dobrze poza Turf Moor – dodał były piłkarz Arsenalu.

X