Opinie

Phil Neville: Herrera i Pogba byli skandaliczni


628-390-pogba-manutd-9

Chelsea zdemolowała Manchester United aż 4:0. Phil Neville wypowiedział się o wczorajszym meczu w Match of the Day i nie był zachwycony postawą Andera Herrery i Paula Pogby.

Były obrońca Manchesteru United był szczególnie zły za zachowanie środkowych pomocników przy czwartym golu dla Chelsea, którego zdobywcą był Kante. Według Phila akcja gospodarzy powinna zostać zakończona jeszcze przed polem karnym.

Jeśli chodzi o czwartego gola … zachowanie Paula Pogby i Andera Herrery było skandaliczne.

Kante mija Pogbę, Herrera widzi to, ale nic nie robi. Kante jest sam na sam z Chrisem Smallingiem i ma już bardzo łatwe zadanie.

Kante nie powinien przejść linii pomocy Manchesteru United.

Czerwone Diabły przegrywały już po 31 sekundach meczu na Old Trafford. Błąd bloku defensywnego sprawił, że Pedro bardzo szybko otworzył wynik spotkania.

Menadżer nie może odpowiadać za takie błędy defensywy United. Manchester United miał swoje okazje, ale nie potrafił ich wykorzystać. Chelsea zagrała fantastycznie.

Uważam, że Manchester United zagrał fantastycznie w trakcie poniedziałkowego meczu z Liverpoolem. W tamtym spotkaniu ten sam system zadziałał, ale było widać, że są agresywni i skoncentrowani. Dzisiaj tego nie dostrzegłem.

Duet Bailly – Smalling zazwyczaj zbierał wiele pochwał, ale po wczorajszym meczu opinie wielu fanów było diametralnie inne.

Smalling jest krytykowany, ale słaba gra defensywy to zawsze efekt słabej gry wszystkich obrońców.

Od samego początku Daley Blind nie grał w linii ze środkowymi obrońcami. W takim przypadku mogliby złapać Pedro na spalonym. Pedro z łatwością uciekł Blindowi, a Smalling nie zdawał sobie z tego sprawy. Wystarczy spojrzeć na minę Chrisa, aby zobaczyć jak bardzo jest zaskoczony.

X