Image default
Wypowiedzi

Mourinho spokojny o powrót na Stamford Bridge

628-390-mourinho-3

Przemawiając na konferencji prasowej, która odbyła się po wygranej w Lidze Europy nad Fenerbahce, Mourinho został poproszony o ocenę formy Chelsea pod wodzą nowego menedżera Antonio Conte oraz o swoje odczucia towarzyszące powrotowi na Stamford Bridge.

– Nie muszę analizować ich startu w obecnym sezonie, ale jeśli się spojrzy na tabelę i zobaczy, gdzie oni są to nie może być on zły – powiedział Mourinho.

– Wiedziałem, że praca w Anglii prędzej czy później spowoduje, że będę musiał grać przeciwko Chelsea i wrócić na Stamford Bridge. Komputer zdecydował, że muszę zrobić to teraz, więc to zróbmy – dodał The Special One.

Po swoim pierwszym wyjeździe z Chelsea w 2007 roku, Mourinho powrócił do zachodniego Londynu ze swoim ówczesnym klubem Interem Mediolan i powiedział mediom, że szczęście na Stamford Bridge zawsze mu dopisuje. Na pytanie czy podobnie będzie tym razem, Boss odpowiedział:

Podczas mojego pierwszego pobytu na Stamford Bridge ustanowiłem rekord wygranych meczy na własnym stadionie. Natomiast w poprzednim sezonie zdarzyło mi się przegrać dwa lub trzy mecze i nie mogę już używać tego stwierdzenia.

Podobne artykuły

Solskjaer: Pogba zawsze dawał z siebie wszystko w koszulce United

Mateusz Motyka

Rooney: van Gaal to najlepszy trener z jakim pracowałem

Mateusz Motyka

Neville o transferowych problemach Manchesteru United

Mateusz Motyka