Wypowiedzi

Merson: Pogba? W swoim zespole wolałbym Hendersona


Paul Merson

Jordan Henderson jest w znakomitej formie, natomiast Paul Pogba ma problem z dobrą grą w Manchesterze United. Z tego powodu Paul Merson bez wahania wybrałby Hendersona zamiast Pogby do swojej drużyny.

Pogba był w centrum uwagi tego lata. Powodem ogromnego zainteresowania pomocnikiem był transfer wart 89 milionów funtów i bardzo długie negocjacje pomiędzy Manchesterem United i Juventusem. Francuz zaliczył kilka dobrych występów po powrocie na Old Trafford, ale nie sięgnął jeszcze poziomu, który prezentował w Juventusie.

Henderson w tym tygodniu założył opaskę kapitańską reprezentacji Anglii w meczu ze Słowenią. Jest to docenienie Jordana za wspaniałą formę, którą prezentuje w barwach Liverpoolu.

Dzisiaj wybrałbym do swojego zespołu Jordana Hendersona. Nie wiem jak będzie za 10 lat, ale stawiam, że większym sukcesem będzie Paul Pogba, skoro Manchester United zapłacił za niego tak duże pieniądze. Henderson jest w niesamowitej formie i jest jednym z najlepszych piłkarzy Premier League. Paul ma problemy i musi sobie z nimi poradzić.

Pogba zachwycił kibiców fenomenalnym golem w meczu reprezentacji Francji, natomiast Henderson wygrał plebiscyt na bramkę września Premier League za fenomenalne trafienie w meczu Chelsea – Liverpool.

X