Transfery

Agent: Manchester United pytał o Villalbę


628-390-villalba

Manchester United zainicjował rozmowy na temat ewentualnego transferu piłkarza Valencii, Frana Villalby – poinformował jego agent.

W rozmowie ze „Sport Witness”, Vicente Forés powiedział, że Czerwone Diabły są we wstępnej fazie rozmów odnośnie Villalby, jednak dodał, że Valencia zrobi wszystko co w ich mocy by zatrzymać w klubie utalentowanego 18-latka.

Zapytany czy klub z Old Trafford kontaktował się z nim czy z Valencią, odpowiedział:

Ze mną. Skontaktowali się ze mną by poznać jego sytuację. Już wszystko wiedzą. Nie wiem nic o kontakcie z Valencią, ale domyślam się, że negocjacje z klubem będą trudne – powiedział Forés.

Agent Villalby podkreślił, że rozmowy transferowe są we wczesnej fazie i zapytany, czy Manchester United złoży niebawem ofertę za jego klienta odpowiedział – Dopiero rozpoczęliśmy rozmowy. Wszystko zależy od United.

Piłkarz występuje obecnie w Valencia Mestalla, czyli w drużynie B. Ma on dotychczas na koncie 4 występy w dorosłej piłce, wszystkie zaliczając w poprzednim sezonie, kiedy miał dopiero 17 lat.

Klub chce mu zaoferować nowy kontrakt z wyższą pensją i większą klauzulą odstępnego. Jego obecna klauzula wynosi jedynie 4 miliony euro, co w przypadku chęci pozyskania go nie będzie stanowiło żadnej przeszkody dla takiego klubu jak United.

X