Wypowiedzi

Redknapp: Rooney mógłby się odrodzić w Chelsea lub Arsenalu


628-390-rooney-mourinho

Harry Redknapp uważa, że Arsenal i Chelsea powinny spróbować pozyskać Wayne’a Rooneya w letnim oknie transferowym, jeśli nie będzie on regularnie występował w barwach Manchesteru United.

Kapitan Czerwonych Diabłów zagrał w 5 z 7 meczów w Premier League w tym sezonie, z czego w trzech ostatnich meczach drużyny prowadzonej przez Jose Mourinho wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

Nie wiadomo, czy borykający się ze zniżką formy Rooney przebije się do podstawowej jedenastki w dalszej fazie sezonu, czy będzie musiał się pogodzić z rolą rezerwowego.

Zdaniem Harry’ego Redknappa, jeśli Wayne nie będzie zadowolony ze swojej sytuacji na Old Trafford, a United będzie chciało go sprzedać latem, powinien on spróbować sił w innej z czołowych drużyn Premier League, gdyż zmiana otoczenia mogłaby dobrze zadziałać na jego dyspozycję.

Jeśli United chciałoby go puścić, mógłby on odnaleźć formę w innej czołowej drużynie. Widziałbym Wayne’a w Arsenalu albo Chelsea na pozycji napastnika bądź na dziesiątce, pomoc nie jest dla niego na ten moment – napisał były menadżer Tottenhamu w swojej kolumnie w “The London Evening Standard”.

X