Image default
Bez kategorii

Cope: Bale i Ronaldo nie dla Man Utd

628-390-ronaldo-bale

Według doniesień hiszpańskich mediów Gareth Bale i Cristiano Ronaldo związali kolejne lata swoich karier z Realem Madryt.

Real Madryt nie wydał oficjalnej informacji o podpisaniu kontraktów z dwoma największymi gwiazdami. O przedłużeniach kontraktów poinformowali dziennikarze radia Copa.

Nowy umowy są związane z zainteresowaniem klubów ze Stanów Zjednoczonych i Chin Cristiano Ronaldo, a także zakusami Manchesteru United na Garetha Bale’a.

Według Daily Express Walijczyk w czasie obowiązywania najnowszego kontraktu zarobi aż 91 milionów funtów. Nie znamy szczegółów dotyczących długości kontraktu. Ronaldo natomiast zostanie w Realu przynajmniej do 2021 roku. Jest to potwierdzeniem słów Cristiano, który nie ukrywał, że chciałby zakończyć karierę w Madrycie.

Jose Mourinho chciał negocjować transfery Bale’a i Ronaldo w letnim okienku transferowym po zakończeniu sezonu 2016/17, jednak w obecnych warunkach wyciągnięcie tych piłkarzy z Realu będzie wręcz niemożliwe. Bardzo możliwe, że kolejnym celem Mou będzie Antoine Griezmann.

Podobne artykuły

Składy: Manchester United – AC Milan

Mateusz Motyka

Solskjaer po meczu z Evertonem

Mateusz Motyka

Składy: PSG – Manchester United

adi87a