Image default
Mecze

United tylko remisuje ze Stoke na Old Trafford!

Zlatan Ibrahimovic | Grant | Manchester United - Stoke

Manchester United zremisował 1:1 ze Stoke. Gole zdobyli Anthony Martial i Joe Allen.

Już w 2. minucie przed doskonałą sytuacją stanął Zlatan Ibrahimovic. Dobrym podaniem popisał się Paul Pogba, ale dwie próby Ibry zostały zatrzymane przez Lee Granta.

W 14. minucie piłkarze Stoke stworzyli zagrożenie pod bramką Davida de Gei. Strzał Camerona po podaniu Bony’ego mógł sprawić problemy bramkarzowi, ale De Gea był dobrze ustawiony i bez problemu złapał futbolówkę.

16. minuta przyniosła kolejną bardzo dobrą okazję dla Czerwonych Diabłów. Po kombinacyjnej akcji do piłki dopadł Paul Pogba, ale jego strzał minął lewy słupek bramki strzeżonej przez Granta.

6 minut później byliśmy świadkami technicznego uderzenia Juana Maty. Jego strzał w ostatniej chwili obronił bramkarz Stoke.

Kilka sekund później z rzutu rożnego dośrodkowywał Daley Blind. Wrzutka trafiła na głowę Pogby, ale jego uderzenie po raz kolejny nie znalazło drogi do siatki.

W 27. minucie do dośrodkowania Zlatana dopadł Jesse Lingard. Jego strzał w środek bramki wybronił będący w doskonałej formie Grant.

W 31. minucie z najbliższej odległości uderzał Ibra, ale na drodze futbolówki stanął Ryan Shawcross.

Do przerwy piłkarze Manchesteru United zdecydowanie dominowali, jednak zabrakło skuteczności pod bramką Lee Granta.

10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy przed dobrą sytuacją stanął Joe Allen. Jego uderzenie w środek bramki nie sprawiło problemów De Gei.

W ciągu kilku kolejnych minut Czerwone Diabły próbowały zaskoczyć Granta strzałami z dystansu, ale próby Herrery, Maty i Pogby nie przyniosły oczekiwanego skutku.

W 69. minucie padł pierwszy gol spotkania. Po akcji wprowadzonych dwie minut wcześniej piłkarzy Martial popisał się fenomenalnym strzałem lewą nogą. Grant był bez szans.

W 71. minucie podopieczni Jose Mourinho stanęli przed kilkoma okazjami, ale defensorzy Stoke skutecznie zapobiegli stracie kolejnego gola.

W 82. minucie Stoke wyrównało. Niepewną interwencję De Gei wykorzystał Walters. W zamieszaniu w polu bramkowym najlepiej odnalazł się Joe Allen, który umieścił piłkę w siatce.

W 89. minucie po wrzutce Marcusa Rashforda w poprzeczkę uderzył Paul Pogba.

Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 1:1, mimo że piłkarze Manchesteru United stworzyli sobie ogromną liczbę ilość stuprocentowych sytuacji.

MANCHESTER UNITED 1:1 STOKE CITY