Image default
Wypowiedzi

Jose Mourinho po meczu ze Stoke

628-390-mourinho-10

Jose Mourinho był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w czasie zremisowanego 1:1 spotkania ze Stoke City.

To był nasz najlepszy występ w tym sezonie. Do przerwy powinniśmy prowadzić czterema bramki, a po przerwie dołożyć kolejne dwie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i taki jest futbol. Nie zasłużyliśmy na taki wynik, ale zagraliśmy znacznie lepiej niż z Leicester. Z Leicester wynik był lepszy niż gra. Dzisiaj było zupełnie inaczej. Mieliśmy 6-7 wspaniałych sytuacji na zdobycie bramki. Nawet po zdobyciu bramki to my byliśmy bardziej ofensywną drużyną.

Już w pierwszej minucie ich bramkarz popisał się nieprawdopodobną interwencją. Grał niesamowicie przez całe spotkanie. Zaczął mecz od fenomenalnej obrony strzału Zlatana i w ten sam sposób zakończył swój występ. Mieliśmy poprzeczkę Pogby, mieliśmy kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem, kontrolowaliśmy przebieg gry i chcieliśmy jeszcze więcej. Wierzę w swoją opinię i zachowałem obiektywność w swojej analizie dzisiejszego meczu. Wspaniały występ, który powinniśmy potwierdzić wspaniałym wynikiem. Reakcja fanów na zakończenie meczu mówi wszystko.

Stoke walczyło, ale to nic nowego. Przyjechali tutaj po remis i nie byli w stanie stworzyć zagrożenia. Mieli kupę szczęścia.