Image default
Mecze

Zlatan: Oczekuję od drużyny dużo więcej

628-390-zlatan-manutd-3

Zlatan Ibrahimović zdobył dziś jedynego gola, który dał Manchesterowi United wygraną 1-0 nad Zorią Ługańsk w 2 kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Tuż po meczu, Szwed udzielił wywiadu, w którym wyraził swoją opinię na temat dzisiejszego występu drużyny.

To nie był łatwy mecz. Graliśmy dobrze i stworzyliśmy sobie kilka okazji. Nie zdobyliśmy gola na początku meczu i potem było coraz mniej miejsca na boisku i musieliśmy szukać sposobu na pokonanie przeciwnika.

– Gdy zdobyliśmy gola, stworzyły się większe przestrzenie na boisku, ale mieliśmy tylko 15 minut na podwyższenie wyniku. To był przyzwoity mecz i ważne, że po porażce w pierwszym spotkaniu z Feyenoordem, zdobyliśmy dziś 3 punkty.

– Jeśli chcemy wyjść z grupy, musimy wygrywać mecze. Dziś wygraliśmy, choć mogliśmy uzyskać lepszy wynik, oczekuję od drużyny dużo więcej. Ciężko pracujemy i mimo, że dziś nie zdobyliśmy tylu bramek co z Leicester, to zwycięstwo na pewno dobrze zadziała na naszą pewność siebie. Jeśli będziemy to kontynuowali i stopniowo poprawiali swoją grę, będzie dobrze.

– Gramy jako drużyna i stwarzamy okazje jako drużyna. Staramy się stwarzać ich jak najwięcej, ale czasami jest ich mniej, a innym razem więcej. Najważniejsze to kreowanie okazji do zdobycia bramki, a potem koncentracja przy ich wykańczaniu – powiedział Zlatan po meczu.

Wywiad Szweda:

Podobne artykuły

WIDEO: ME U21 – Anglia – Francja 1-2. Henderson broni karnego, samobój Wan-Bissaki!

adi87a

WIDEO: Alexis Sanchez z golem i asystą w Copa America

adi87a

WIDEO z Treble Reunion: Manchester United – FC Bayern

adi87a