Image default
Klub

Carrick: Jose zna moje mocne strony

628-390-carrick-fosu-mensah

Michael Carrick po swoim dobrym meczu przeciwko Northampton Town przekazał, że nie skupia się na braku minut na boisku. Anglik dodał też, że nie zamierza zmieniać swojego stylu gry.

Carrick strzelił pierwszego gola we wczorajszym spotkaniu, a także całym występem zasłużył na tytuł Piłkarza Meczu, czym bez wątpienia dał powód do zadumy Jose Mourinho przed sobotnim starciem z Leciester City na Old Trafford.

Tuż przed przerwą zwolniliśmy tempo i pozwoliliśmy rywalom wyrównać wynik meczu, z powodu czego byliśmy bardzo rozczarowani.

– Nie zamierzam zmieniać mojej gry. Jose zna moje mocne strony, czasami więcej grasz, a innym razem opuszczasz spotkania. Ludzie powinni się uspokoić i zaakceptować zmiany w składzie – wszyscy jesteśmy tego częścią.

– Czasami grasz, innym razem nie i ktokolwiek zagra w sobotnim meczu, mamy nadzieję, że podejdzie do tego spotkania z pewnością siebie – powiedział Carrick dla “Sky Sports”.

Grę 35-latka cechuje dokładność w rozegraniu piłki i dyktowanie tempa gry, a w poprzednim sezonie miał on skuteczność podań w Premier League na poziomie 86%.

Te umiejętności mogą być kluczowe przy ewentualnym wyborze do podstawowego składu w najbliższych meczach, gdyż może on w ten sposób idealnie uzupełnić Paula Pogbę, któremu dotychczas brakowało partnera w pomocy z dobrym rozegraniem piłki.

Podobne artykuły

Solskjaer o nowym kontrakcie De Gei

adi87a

Oficjalnie: Solskjaer wybrał kadrę United na Tournee

adi87a

Oficjalnie: Axel Tuanzebe podpisał nowy kontrakt!

adi87a