Image default
Opinie

Piłkarz Northampton: Mourinho nie powinien publicznie krytykować piłkarzy United

628-390-mourinho-manutd-2

Northampton będzie jutrzejszym rywalem Manchesteru United w Pucharze Ligi. Napastnik trzecioligowego zespołu Marc Richards wypowiedział się na temat ostatniej krytyki Jose Mourinho w kierunku swoich podopiecznych.

Jutrzejsza porażka Manchesteru United wprowadziłaby na Old Trafford ogromny zamęt. Piłkarze Northampton zdają sobie z tego sprawę.

Nie jestem fanem takiego zachowania [krytykowania piłkarzy przed menadżerów przyp. red.]. Jest menadżerem i może robić co chce, ale moim zdaniem to, co dzieje się wewnątrz klubu, powinno zostać w szatni.

Również menadżer zespołu z League One nie uniknął wypowiedzi na temat formy Manchesteru United.

Na pewno są rozczarowani ostatnim tygodniem. Nie może inaczej, jeśli traci się gole w taki sposób, jak w niedzielę. Manchester United nie przywykł do porażek, ale to pewnie koniec złej passy. Zespoły z Jose Mourinho na czele nie przegrywają seryjnie. W trakcie meczu skupimy się na wykorzystaniu naszych okazji.

Northampton w ubiegły weekend musiał przełknąć gorycz porażki w spotkaniu z Chesterfield. Był to koniec bardzo dobrej serii, ponieważ podopieczni Roba Page’a nie przegrali w ciągu ostatnich 31 spotkań ligowych.

Podobne artykuły

Bate: Lingard rozwinął się dzięki Mourinho

Wiktor Tkaczyk

Jamie Redknapp: Lukaku godnie zastąpi Zlatana

Wiktor Tkaczyk

Raiola: Manchester United tanio kupił Pogbę

Wiktor Tkaczyk