Image default
Kontuzje

Martial: Jest już dużo lepiej

628-390-martial-kontuzja

Anthony Martial po niedzielnym spotkaniu z Watford pojechał do szpitala i nie wiadomo było jak poważny jest uraz, którego nabawił się na Vicarage Road. Dziś rano Francuz poinformował, że jest z nim już dużo lepiej.

Martial w 26 minucie meczu z Watford zderzył się głową z Darylem Janmaatem. Obaj piłkarze przez kilka minut leżeli na boisku, jednak wrócili do gry. W 34 minucie napastnik Czerwonych Diabłów został ostro zaatakowany przez Miguela Britosa, po czym padł na ziemię. Mimo leżącego na murawie 20-latka, sędzia nie uznał tego wejścia za faul i puścił grę, w wyniku czego gospodarze zdobyli drugą bramkę. Anthony musiał opuścić boisko i udał się do szpitala.

Jose Mourinho informował po meczu, że nie wie w jakim stanie jest jego podopieczny i że czeka on na wyniki badań. Sam Martial poinformował dziś rano za pośrednictwem Twittera, że jest już z nim lepiej:

Czuję się dziś dużo lepiej. Dziękuję za wasze wsparcie i wszystkie wiadomości – napisał.

O ile informacja, opublikowana przez Francuza napawa optymizmem, to wciąż nie wiadomo, czy będzie on gotowy do gry w jutrzejszym meczu Manchesteru United w EFL Cup z Northampton Town.

Podobne artykuły

Solskjaer o kontuzji Alexisa Sancheza

adi87a

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a