Image default
Mecze

“Pokażcie, że zasługujecie na swoje wielkie pensje”

628-390-martial-mata-feyenoord

Po dwóch porażkach z rzędu, Jose Mourinho rzucił wyzwanie swoim piłkarzom, by Ci pokazali, że zasługują na życie, które zapewniają im pieniądze z Manchesteru United.

United po dwóch porażkach w ciągu 6 dni, kolejno 1-2 z Manchesterem City i 0-1 z Feyenoordem, zagra w niedziele na wyjeździe z Watford i Portugalczyk wierzy, że jego piłkarze, którzy zaliczają się do najlepiej opłacanych na Świecie, po ostatnich słabych wynikach nie potrzebują dodatkowej motywacji do odniesienia zwycięstwa.

Zawsze powtarzam, że najlepszą motywacją jest Twoja własna motywacja. Jeśli potrzebujesz by ktoś Cie zmotywował, ja jestem dodatkowym źródłem motywacji.

– Motywacja należy jednak do piłkarza. Zawodnicy w tym wieku, którzy mają wspaniałe życie, pieniądze i robią co chcą, nie powinni potrzebować dodatkowego źródła motywacji.

– To oni powinni być zmotywowani i wierzę w to, że tak będzie. Liczę, że w niedzielę zrobią wszystko by wygrać mecz, a ja będę tam z nimi i spróbuję im pomóc – powiedział menadżer Czerwonych Diabłów.

Podobne artykuły

WIDEO: ME U21 – Anglia – Francja 1-2. Henderson broni karnego, samobój Wan-Bissaki!

adi87a

WIDEO: Alexis Sanchez z golem i asystą w Copa America

adi87a

WIDEO z Treble Reunion: Manchester United – FC Bayern

adi87a